[vc_row css=”.vc_custom_1480868402919{margin-top: 60px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1144″ img_size=”500*350″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

تیم توانبخشی گروه ایران مددجو

تیم توانبخشی گروه ایران مددجو شامل فیزیوتراپیست و کاردرمانگرهایی است که با ارائه خدمات درمانی- توانبخشی در منزل، شما را  درسیدن به یک زندگی راحت تر یاری میکند.هریک از اعضای تیم با اجرای طرح های درمانی کارآمد و پیشرفته در جهت ارتقاء سلامت و توانایی های شما تلاش میکند.

افراد تحت در مان در این حوزه شامل طیف گسترده ای از افراد با ناتوانایی های جسمی – حرکتی – ذهنی از قبیل سالمندان، کودکان ،زنان باردار ،ورزشکاران، معلولان و اشخاصی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و …. میباشد.

اعضای تیم ایران مدد جو با سابقه و تجربه کاری فراوان در زمینه توانبخشی در منزل با هدف بهبود و افزایش توانایی های حرکتی و کاهش درد و مشکلات جسمی  حرکتی در حال ارائه خدمات برتر به این عزیزان میباشند.

امید است با عنایت پروردگار و تلاش درمانگران تیم تخصصی ایران مدد جو خدمتی به هم میهنان عزیز نموده و قدمی مثبت درجهت سلامت جامعه ایرانی ارائه گردد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css=”.vc_custom_1480870543624{margin-bottom: 40px !important;}”][vc_column][vc_column_text][divider-1][/vc_column_text][vc_custom_heading text=”ما میتوانیم در صورت وجود هر یک از موارد زیردر کنار شما باشیم و به شما کمک کنیم” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]دردهای مفصلی و عضلانی شامل ( آرتروز، پوکی استخوان، آسیب های ستون فقرات و…)

سکته مغزی

بیماریهای عصبی – عضلانی شامل ( پارکینسون،MS و …)

کودکان مبتلا به فلج مغزی(CP)

سالمندان مبتلا به ناتوانایی های جسمی –حرکتی

توانبخشی بعد از جراحی[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]آسیب های ارتوپدی شامل ( شکستگی ها ، تعویض مفاصل و…)

آسیبهای ورزشی

کودکان مبتلا به اوتیسم و انواع ناتوانایی های ذهنی حرکتی

توانبخشی تنفسی مناسب برای بیماران بستری در منزل

ارائه انواع ماساژ تخصصی و درمانی

استفاده از تکنیک های درمانی با سوزن شامل ( طب سوزنی- درای نیدلینگ )[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]